Intencje mszalne od 11 do 17 I 2021
PONIEDZIAŁEK – 11 stycznia
7:00 Za zm. Genowefę i Witolda, Elżbietę i Mieczysława Staniszewskich oraz Tadeusza Maleszewskiego (Gregorianka 11)
7:00 Za zm. Annę Skibniewską Rodzina Okulusów
17:00 Za zm. ks. Władysława Kopyścia
17:00 Za zm. Stanisława (r.) i zm. z rodziny Gmitrów Rodzina
Poza parafią: Za zm. Mieczysławę Rusjan Syn Gustaw z żoną
WTOREK – 12 stycznia
7:00 Za zm. Genowefę i Witolda, Elżbietę i Mieczysława Staniszewskich oraz Tadeusza Maleszewskiego (Gregorianka 12)
7:00 Za zm. Jadwigę Gerej Teresa Sobotka
17:00 Za zm. Czesławę i zm. z rodziny Małyskich Tadeusz Małyska z żoną
17:00 Za Radio Maryja i Telewizję Trwam oraz za dzieła prowadzone przez Radio Maryja, o beatyfikację Księdza Kardynała Stefana Wyszyńskiego, za Księży posługujących w naszej parafii, za młodzież z naszej parafii oraz za zmarłych z Koła Przyjaciół Radia Maryja
Poza parafią: Za zm. Mieczysławę Rusjan Wnuczka Agnieszka z rodziną
ŚRODA – 13 stycznia
7:00 Za zm. Genowefę i Witolda, Elżbietę i Mieczysława Staniszewskich oraz Tadeusza Maleszewskiego (Gregorianka 13)
7:00 Za zm. Tadeusza (14 r.), Jadwigę Batorowicz oraz Stanisława i Sabinę Matusik Rodzina
17:00 Dziękczynno – błagalna w 18 r. urodzin Agnieszki z prośbą o zdrowie, Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej Miedzeńskiej Rodzina
17:00 Za zm. Stanisławę, Władysława i Wiktorię Lipków Córka Teresa z rodziną
Poza parafią: Za zm. Mieczysławę Rusjan Wnuczka Paulina z rodziną
CZWARTEK – 14 stycznia
7:00 Za zm. Genowefę i Witolda, Elżbietę i Mieczysława Staniszewskich oraz Tadeusza Maleszewskiego (Gregorianka 14)
7:00 Za zm. Anastazje Wiśniewską (10 r.), Mariana oraz rodziców obojga stron Syn
17:00 Za zm. Feliksa i Zyttę Gontarzów (6 r.) Córka Romualda
Poza parafią: Za zm. Mieczysławę Rusjan Wnuczka Magdalena z rodziną
PIĄTEK – 15 stycznia
7:00 Za zm. Genowefę i Witolda, Elżbietę i Mieczysława Staniszewskich oraz Tadeusza Maleszewskiego (Gregorianka 15)
7:00 Dziękczynno – błagalna w intencji rodziny
17:00 Za zm. Stanisława Filipka i zm. z rodziny Filipków
17:00 Za zm. Wacława i Czesławę Sypnik Rodzina
Poza parafią: Za zm. Mieczysławę Rusjan Rodzina Onaciewiczów i Kołodziejczuków
SOBOTA – 16 stycznia
7:00 Za zm. Genowefę i Witolda, Elżbietę i Mieczysława Staniszewskich oraz Tadeusza Maleszewskiego (Gregorianka 16)
7:00 Za zm. Stanisławę, Benedykta, Sławomira, Romana, Waldemara, zm. z rodziny Rostków i Marczaków Ewa Rostek
17:00 Za zm. Kazimierza (r.), Stanisławę, rodziców obojga stron, Zofię i Czesława Rodzina
17:00 Za zm. Franciszka, Romana, Janinę Łojek
Poza parafią: Za zm. Mieczysławę Rusjan Wnuk Maciej4
NIEDZIELA – 17 stycznia
9:00 Za zm. Rafała Kresę Rodzina
11:30 Za zm. Jadwigę, Tadeusza, Krystyna, zm. z rodziny Bartczuków i Małyskich
17:00 Za zm. Genowefę i Witolda, Elżbietę i Mieczysława Staniszewskich oraz Tadeusza Maleszewskiego (Gregorianka 17)