IV Niedziela Zwykła - 2 II 2020

1. Dziś 2 lutego Święto Ofiarowania Pańskiego nazywane Świętem Matki Bożej Gromnicznej i XXIV Dzień Życia Konsekrowanego. Podczas każdej Mszy Świętej pobłogosławimy świece. Dziś I niedziela miesiąca, po Mszy św. o 11.30. adoracja Najśw. Sakramentu i zmiana taj. różańcowych.

Dziś też wieczorem w całej diecezji w godz. Apelu Jasnogórskiego gromadzimy się w rodzinach na modlitwie, powierzając Ojczyznę, parafię, kapłanów i rodziny Bogu. Modlitwa niech przebiega według porządku, który jest w folderze otrzymanym przez rodzinę podczas kolędy. Kto nie otrzymał folderu może go wziąć ze stolika przy wyjściu z kościoła.

2. W tym tygodniu wypada:

- I czwartek miesiąca - w ramach adoracji Najświętszego Sakramentu będziemy prowadzić 15 minutowe rozważania czwartkowej Ewangelii. Zapraszamy do wspólnej modlitwy Słowem Bożym.

- I piątek miesiąca - po Mszy św. o 17.00. wystawienie Najśw. Sakramentu i Nab. do Serca Jezusa. W I piątek miesiąca spowiedź od godziny 16:00.

3. Składamy Bóg zapłać i dziękujemy wszystkim zaangażowanym w remont podjazdu do kościoła i ułożenie chodnika. Panu Arkadiuszowi Barbachowskiemu za ofiarowanie kostki, Władzom Gminy na czele z byłym i obecnym Panem Wójtem za pomoc w realizacji, Panu Adamowi Witkowskiemu za ofiarowanie materiału na podbudowę podjazdu, Władzom Starostwa na czele z Panią Ewą Besztak - Starostą, za sfinansowanie prac związanych z remontem. Niech Maryja nasza Miedzeńska Matka wyprasza wszystkim Państwu potrzebne łaski w pracy i życiu osobisty.

4. Bóg zapłać za ofiary dziś składane na tacę a przeznaczone na Zakony. Zauważmy i weźmy tygodnik "Niedziela".