III Niedziela Adwentu - 15 XII 2019

1. Dziś w naszym Kościele przeżywamy Dzień modlitwy i pomocy materialnej Kościołowi na Wschodzie. Po Mszach św. przed kościołem odbędzie się zbiórka ofiar do puszek na Fundusz Pomocy Kościołowi na Wschodzie.

2. Dziś na Mszy św. o godz.11.30 błogosławieństwo matek oczekujących potomstwa.

3. Za tydzień w Domu Pielgrzyma spotkanie Rady Parafialnej po Mszy św. o godz. 11.30.        

4. W poniedziałek 23 grudnia od godz: 9.00. odwiedzimy zgłoszone w kancelarii lub w zakrystii osoby chore i starsze ze Spowiedzią i Komunią Św.

5. Przed kościołem   tradycyjnie rozprowadzamy świece wigilijne w ramach akcji „Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom” w cenie 7 i 12 zł, z których dochód jest przeznaczony na zorganizowanie kolonii dla najbiedniejszych dzieci .

6. Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży naszej parafii po każdej Mszy św. rozprowadza przed kościołem własnoręcznie wykonane stroiki, choinki oraz zapakowane i pobłogosławione sianko, które położymy pod obrusem na wigilijnym stole. Zachęcamy do zakupu i wsparcia działalności naszego oddziału KSM.                                                                            

7. W poniedziałek i we wtorek z racji na spowiedź w innych parafiach Msza św. wieczorna będzie o godz. 16.00.                                                                     

8. W tym tygodniu, z racji wyjazdów księży na spowiedź, nie odbędzie się comiesięczna piątkowa adoracja KSM. Już dziś zapraszamy wszystkich na adoracje w dniu 17 stycznia po Mszy św. o godz. 17.00.

9. Zachęcamy dzieci i młodzież od klasy V wzwyż do wzięcia udziału w Balu Sylwestrowym organizowanym przez naszą parafię w dniu 31 grudnia po wieczornej Mszy św. Szczegóły u Ks. Bartosza.

10. W tym roku harcerze ze szkoły podstawowej w Miedznie przyniosą do naszego kościoła światełko betlejemskie w najbliższą niedzielę 22.12. podczas Mszy św. o godz. 9.00.

11. Prosimy o segregacje śmieci na cmentarzu.

12. Dziękujemy za dzisiejsze ofiary na tacę . Za tydzień ofiary złożone na tacę przeznaczone będą na gaz do ogrzewania kościoła. Bądźmy ofiarni. Zauważmy i weźmy tygodnik "Niedziela".  

Najnowsze zdjęcie

Msze Święte

Niedziele i święta:
900, 1130, 1700
1015 - kaplica w Wólce Miedzyńskiej
1430 - kaplica w Międzylesiu
 
Dni powszednie:
700, 1700,
(700, 1800
w sezonie wiosenno-letnim).

 

Kontakt

Parafia Rzymskokatolicka
p.w. Zwiastowania NMP
ul. Kościelna 1
07-106 Miedzna
tel.: +48256918347
email: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
Copyright © Parafia ZNMP w Miedznie. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Oparte o Joomla!, Afterburner i JoomGallery.