XXXI Niedziela Zwykła - 3 XI 2019

1. Bóg zapłać klerykowi naszego WSD w Drohiczynie za wspólną modlitwę, obecność i wygłoszone świadectwo. Bóg zapłać Wam Siostry i Bracia za ofiary złożone na tacę, wpierające tę uczelnię.

2. Od 1- 8.11. aby uzyskać odpust zupełny chodzimy procesjonalnie na cmentarz odmawiając różaniec, po Mszy św. o godz. 17.00. Dziś pójdziemy po Mszy św. o godz. 11.30. Wypominkowy różaniec i czytanie kartek rozpoczniemy od 9.11. po Mszy św. o godz.17.00. Kolejność czytania kartek wypominkowych: Poniedziałek - Tchórzowa i Wrotnów,
Wtorek - Orzeszówka i Poszewka,
Środa - Wrzoski i Wola Orzeszowska,
Czwartek - Żeleźniki,
Piątek - I cz. Miedzny,
Sobota - II cz. Miedzny i kartki z poza parafii.

W kaplicach kartki będą czytane za tydzień po niedzielnej Mszy św.

3. Dziękujemy wszystkim zaangażowanym w przygotowanie Uroczystości Wszystkich Świętych: OSP Miedzna za wypożyczenie agregatu, ŚDS za wypożyczenie nagłośnienia, Współpracownikom i służbie liturgicznej - Bóg zapłać.

4. W tym tygodniu I czwartek miesiąca. Adoracja Najśw. Sakramentu po Mszy św. o 17.00. a po niej procesja na cmentarz.

5. Przez tydzień zbieramy od dzieci w zakrystii i w szkole naklejone na kartkę i podpisane plansze różańcowe. Te które mają 20 elementów będą brały udział w losowaniu 4 głównych nagród. Losowanie nagród w ostatnią niedzielę listopada.

6. Prosimy nie parkować samochodów na trawie obok podjazdu od strony plebanii.

7. Zauważmy i weźmy tygodnik "Niedziela".