XXIX Niedziela Zwykła - 20 X 2019

1.Dzisiaj w całej Polsce liczenie wiernych uczestniczących we Mszy św. niedzielnej i przystępujących do Komunii św.

2. Rozpoczęliśmy dzisiaj w Kościele Tydzień Misyjny. Wpisuje się on w trwający w Kościele nadzwyczajny miesiąc misyjny. Niech intencje misyjne będą obecne w naszej modlitwie wspólnej i osobistej. Bóg zapłać za złożone na tacę ofiary na potrzeby misji.

3. Codziennie modlitwa różańcowa po Mszy św. o godz. 17:00. W niedziele nabożeństwo różańcowe po Mszy św. o godz. 11.30.

4. We wtorek wspomnienie św. Jana Pawła II papieża. Zapraszamy do udziału we Mszy św. i Różańcu.

5. Puszka używana po raz pierwszy do udzielania Komunii św. została kupiona z ofiary złożonej przez rodziców dzieci, które przystąpiły w tym roku do I Komunii Świętej.

6. Za tydzień Uroczystość Rocznicy Poświęcenia Własnego Kościoła. To dzień wdzięczności za nasze Sanktuarium i modlitewnej pamięci o tych, którzy go budowali i dbali o to święte miejsce.

7. W następną niedzielę po Mszy św. o godz. 11.30 odbędzie sięspotkanie rodziców i ich dzieci z klas III, przygotowujących się do I Komunii św. Przypominamy, że w każdą ostatnią niedzielę miesiąca Msza św. o 11.30. będzie z kazaniem do dzieci.

8. Zbliża się uroczystość Wszystkich Świętych. Prosimy o uporządkowanie grobów swoich bliskich zmarłych. Prosimy o segregację śmieci na cmentarzu. Do kontenera wrzucajmy plastik i szkło, pozostałe śmieci do śmietnika betonowego przy ogrodzeniu cmentarza.

9. Kartki wypominkowe są wyłożone na stoliku przy wyjściu z kościoła. Prosimy o wyraźne ich wypełnienie i podanie adresu osób wypełniających. Według adresu będą one czytane w czasie listopadowego różańca za zmarłych polecanych w wypominkach. Oprócz listopadowego różańca i czytania wypominkowych kartek, w każdą pierwszą niedzielę miesiąca, przez cały rok, będzie Msza św. za ich dusze. Przyjmujemy wypominki za zmarłych w kancelarii i w zakrystii.

10. Zachęcamy do nabycia zniczy Caritas -5 zł.

11. Zauważmy i weźmy tygodnik "Niedziela".

Najnowsze zdjęcie

Msze Święte

Niedziele i święta:
900, 1130, 1700
1015 - kaplica w Wólce Miedzyńskiej
1430 - kaplica w Międzylesiu
 
Dni powszednie:
700, 1700,
(700, 1800
w sezonie wiosenno-letnim).

 

Kontakt

Parafia Rzymskokatolicka
p.w. Zwiastowania NMP
ul. Kościelna 1
07-106 Miedzna
tel.: +48256918347
email: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
Copyright © Parafia ZNMP w Miedznie. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Oparte o Joomla!, Afterburner i JoomGallery.