XXVIII Niedziela Zwykła - 13 X 2019

1. Dziś przypada XIX Dzień Papieski pod hasłem „Wstańcie , chodźmy”. Po każdej Mszy Świętej będzie prowadzona zbiórka   do puszek na rzecz Fundacji „Dzieło Nowego Tysiąclecia”, która wspiera edukację dzieci i młodzieży pochodzących z rodzin ubogich. Z tej racji parafialny oddział KSM zaprasza wszystkich parafian i gości do Domu Pielgrzyma, gdzie po Mszach św. o 9:00 i 11:30 będzie można zjeść papieską kremówkę i wypić kawę lub herbatę. Chętni będą mogli złożyć dobrowolną ofiarę na rzecz młodzieży z naszej parafii dzięki czemu będziemy mogli prowadzić naszą dalszą działalność i rozwijać samych siebie.

 

2. W poniedziałek w Dniu Edukacji Narodowej nasze modlitwę kierujemy za nauczycieli, katechetów i wychowawców. Msza św. o Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla pracowników Szkoły Podstawowej i Przedszkola w Miedznie oraz o zbawienie dla zmarłych będzie we wtorek 15.10. o godz. 17.00.

 

3. Codziennie modlitwa różańcowa po Mszy św. o godz. 17:00. Zachęcamy wszystkich do udziału w Mszy św. i w nabożeństwie różańcowym. Dzieci mogą codziennie po każdym różańcu ( oprócz niedziel) zbierać naklejki. W niedziele nabożeństwo różańcowe po Mszy św. o godz. 11.30.

 

4. W piątek w święto św. Łukasza, Ewangelisty, zapraszamy do modlitwy w intencjach pracowników służby zdrowia.

 

5. W najbliższy piątek po nabożeństwie różańcowym odbędzie się pierwsza adoracja prowadzona przez parafialny oddział Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży. Skierowana jest ona szczególnie do młodzieży z naszej parafii oraz dla kandydatów do bierzmowania. Zachęcamy jednak wszystkich chętnych do podjęcia tej wyjątkowej formy modlitwy jaką jest adoracja. Spotkania z Jezusem ukrytym w Najświętszym Sakramencie odbywać się będą w każde 3-cie piątki miesiąca po Mszy św. wieczornej.

 

6. Za tydzień rozpoczynamy Tydzień Misyjny. Ofiary złożone na tacę przeznaczone będą na misje

 

7. Zostały wyłożone na stoliku przy wyjściu z kościoła kartki wypominkowe. Prosimy o wyraźne ich wypełnienie i podanie adresu osób wypełniających. Według adresu będą one czytane w czasie listopadowego różańca za polecanych w wypominkach zmarłych. Oprócz listopadowego różańca i czytania wypominkowych kartek, będzie w każdą I niedzielę miesiąca, przez cały rok, Msza św. za ich dusze. Przyjmujemy wypominki za zmarłych w kancelarii i w zakrystii.

 

8. Zauważmy i weźmy tygodnik "Niedziela". Bóg zapłać za ofiary złożone dziś na tacę .

Najnowsze zdjęcie

Msze Święte

Niedziele i święta:
900, 1130, 1700
1015 - kaplica w Wólce Miedzyńskiej
1430 - kaplica w Międzylesiu
 
Dni powszednie:
700, 1700,
(700, 1800
w sezonie wiosenno-letnim).

 

Kontakt

Parafia Rzymskokatolicka
p.w. Zwiastowania NMP
ul. Kościelna 1
07-106 Miedzna
tel.: +48256918347
email: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
Copyright © Parafia ZNMP w Miedznie. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Oparte o Joomla!, Afterburner i JoomGallery.