XXVII Niedziela Zwykła - 6 X 2019

1. Dziś I niedziela miesiąca Nabożeństwo Adoracyjne razem z różańcem po Mszy świętej o 11.30.Ofiary z dzisiejszej tacy są przeznaczone na dzieła charytatywne Caritas.

 

2. Codziennie modlitwa różańcowa po Mszy św. o godz. 17:00. Zachęcamy wszystkich do udziału w Mszy św. i w nabożeństwie różańcowym. Dzieci mogą codziennie po każdym różańcu ( oprócz niedziel) zbierać naklejki. Tych zaś, którym trudniej dotrzeć do kościoła, zachęcamy do wspólnej modlitwy różańcowej w kaplicach czy w domach.

 

3. Jutro, 7 października jest Święto MB Różańcowej – święto patronalne Kół Żywego i Nieustającego Różańca. Na Mszy św. o godz. 17.00. dzieciom kl.III wręczymy uroczyście różańce.

 

4. Za tydzień w niedzielę przypada XIX Dzień Papieski pod hasłem „Wstańcie , chodźmy”. Po każdej Mszy Świętej będzie prowadzona zbiórka  do puszek na rzecz Fundacji „Dzieło Nowego Tysiąclecia”, która wspiera edukację dzieci i młodzieży pochodzących z rodzin ubogich.

 

5. Kartki wypominkowe zostały wyłożone na stoliku przy wyjściu z kościoła. Prosimy o wyraźne ich wypełnienie i podanie adresu osób wypełniających. Według adresu będą one czytane w czasie listopadowego różańca za polecanych w wypominkach zmarłych. Oprócz listopadowego różańca i czytania wypominkowych kartek, będzie w każdą I niedzielę miesiąca, przez cały rok, Msza św. za ich dusze. Przyjmujemy wypominki za zmarłych w kancelarii i w zakrystii.

 

7. Zauważmy i weźmy tygodnik "Niedziela". Bóg zapłać za ofiary złożone na tacę a przeznaczone na Caritas.

Najnowsze zdjęcie

Msze Święte

Niedziele i święta:
900, 1130, 1700
1015 - kaplica w Wólce Miedzyńskiej
1430 - kaplica w Międzylesiu
 
Dni powszednie:
700, 1700,
(700, 1800
w sezonie wiosenno-letnim).

 

Kontakt

Parafia Rzymskokatolicka
p.w. Zwiastowania NMP
ul. Kościelna 1
07-106 Miedzna
tel.: +48256918347
email: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
Copyright © Parafia ZNMP w Miedznie. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Oparte o Joomla!, Afterburner i JoomGallery.