XXVI Niedziela Zwykła - 29 IX 2019

1. Dziś po Mszy św. o godz. 11.30 odbędzie sięspotkanie organizacyjne rodziców i ich dzieci z klas trzecich, które mają przystąpić do I Komunii św.  Przypominamy że w każdą ostatnią niedzielę miesiąca Msza św. o 11.30. będzie z kazaniem do dzieci, z udziałem   scholi dziecięcej a po Mszy św. będzie spotkanie dla dzieci kl. III.

 

2. We wtorek 1.10. rozpoczynamy miesiąc październik. Msze św. w dzień zwykły będą od jutra już o godz. 17.00. Październik to miesiąc modlitwy różańcowej. Codziennie różaniec po Mszy św. o godz: 17:00. W niedzielę różaniec po Mszy św. o godz. 11.30. Już dzisiaj zachęcamy wszystkich parafian do licznego udziału w codziennej Mszy Świętej i w nabożeństwie różańcowym. Dzieci mogą codziennie po każdym różańcu ( oprócz niedziel) zbierać naklejki. Wśród tych co zbiorą powyżej 20 obrazków rozlosujemy nagrodę. Tych zaś, którym trudniej dotrzeć do kościoła, zachęcamy do wspólnej modlitwy różańcowej w kaplicach czy w domach.

 

3. W tym tygodniu wypada:

-   I czwartek miesiąca, po Mszy św. o 17.00. wystawienie Najśw. Sakramentu, różaniec i modlitwy o powołania kapłańskie i zakonne.

-   I piątek miesiąca- po Mszy św. o 17.00. wystawienie Najśw. Sakramentu, różaniec i Nab. do Serca Jezusa.Przypominamy dzieciom, które w maju przyjęły po raz pierwszy Komunię Świętą o podjętym zobowiązaniu obchodzenia 9 I piątków miesiąca. Początek spowiedzi od godziny 16:00.

-   I sobota miesiąca- Nabożeństwo do MB Miedzeńskiej. Kolejne z cyklu miedzeńskich nabożeństw różańcowych. Tytułem V taj. światła - Ustanowienie Eucharystii. Początek modlitwy o godz. 17.00. przy kaplicy objawienia Maryi, później procesja różańcowa do Sanktuarium, gdzie będzie adoracja Najświętszego Sakramentu i możliwość spowiedzi. Na zakończenie będzie sprawowana Msza św. w intencjach obecnych na nabożeństwie i tych złożonych do skrzynki przy wyjściu z kościoła. ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU W TEJ MODLITWIE.                        

-   za tydzień I niedz. miesiąca Nab. Adoracyjne razem z różańcem po Mszy św.                 o 11.30.Ofiary z tacy I niedzieli października są przeznaczone na dzieła charytatywne Caritas.

 

4. Przewodniczący Rady Gminy Miedzna oraz Pani Sołtys wsi Miedzna zapraszają mieszkańców naszej gminy na spotkanie informacyjne dotyczące planowanej budowy fermy drobiu w okolicach wsi Miedzna ( przy drodze na "Pieńki"). Zapraszamy we wtorek 1.10.2019. do Sali Gminnej Biblioteki Publicznej w Miedznie o godz. 20.00.

 

5. Dziękujemy za dzisiejsze ofiary na tacę. Zauważmy i weźmy tygodnik "Niedziela".

Najnowsze zdjęcie

Msze Święte

Niedziele i święta:
900, 1130, 1700
1015 - kaplica w Wólce Miedzyńskiej
1430 - kaplica w Międzylesiu
 
Dni powszednie:
700, 1700,
(700, 1800
w sezonie wiosenno-letnim).

 

Kontakt

Parafia Rzymskokatolicka
p.w. Zwiastowania NMP
ul. Kościelna 1
07-106 Miedzna
tel.: +48256918347
email: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
Copyright © Parafia ZNMP w Miedznie. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Oparte o Joomla!, Afterburner i JoomGallery.