XXIV Niedziela Zwykła - 15 IX 2019

1. Dziękujemy wszystkim zaangażowanym w przygotowanie Uroczystości Odpustowej. Dziękujemy za przygotowanie pocztów sztandarowych OSP Miedzna i OSP Wólka Miedzyńska, dzieciom sypiącym kwiatki, dorosłym osobom niosącym chorągwie, feretrony. Dziękujemy za upieczenie ciast, dzięki którym mogliśmy ugościć pielgrzymów. Byli bardzo wdzięczni. Bóg zapłać.

2. Dzisiaj Dzień Środków Społecznego Przekazu. Posłuchajmy Komunikatu Kurii Biskupiej: „Trzy lata temu zastało powołane do istnienia Centrum Informacji Diecezji Drohiczyńskiej. Działa ono na rzecz umacniania ducha wspólnoty diecezjalnej poprzez: prowadzenie internetowej strony diecezji, redagowanie „Niedzieli Podlaskiej”, przygotowywanie cotygodniowego magazynu „Z Bogiem nad Bugiem” w Radiu Białystok, prowadzenie transmisji internetowych, administrowanie profilem diecezji na Twitterze oraz Facebooku, prowadzenie sms-owego systemu komunikacji, koordynację e-mailowych skrzynek parafialnych, organizowanie kursów przygotowujących do fotografowania i filmowania na terenie obiektów sakralnych. Prosimy zatem o wparcie duchowe i materialne Centrum Informacji, aby mogło ono nadal pełnić swoją misję dla dobra całej wspólnoty diecezjalnej”. Po Mszy św. przed kościołem odbywa się zbiórka ofiar do puszek na Centrum Informacji Diecezji Drohiczyńskiej.

3. We środę 18.09 przypada Święto św. Stanisława Kostki, patrona Polski oraz dzieci i młodzieży. Pamiętajmy o nich w naszych modlitwach.

4. Dziękujemy za dzisiejsze ofiary na tacę. Zauważmy i weźmy tygodnik "Niedziela". Przyjmujemy prenumeratę na III kwartał ( 65 zł).