XIX Niedziela Zwykła - 11 VIII 2019

1. Włączajmy się w sierpniową modlitwę o trzeźwość naszego narodu. Nasza trzeźwość i abstynencja może służyć innym.

2. W dniach 2.08.-15.08. przychodząc do kościoła możemy uczestniczyć w pielgrzymowaniu duchowym. Podczas Mszy św. będą czytane rozważania pielgrzymkowe, a na zakończenie odmówimy dziesiątek Różańca św.

3. W piątek wieczorem zakończyły się tygodniowe kolonie pod nazwą "Wakacje pełne BOGActw" organizowane przez naszą parafię. Dziękujemy Paniom opiekunkom oraz nastoletnim animatorom za opiekę nad dziećmi i różnorodne zaangażowanie. Wpłaty pieniężne od uczestników pokrywały koszty wyjazdu zaledwie w 80% dlatego też serdecznie dziękujemy instytucjom, firmom i osobom prywatnym za finansowe wsparcie tego przedsięwzięcia. Niech dobry Bóg i nasza Matka Boża Miedzeńska wynagrodzi poniesiony trud i obdarza swoimi łaskami.

4. We środę – wspomnienie św. Maksymiliana Marii Kolbego, kapłana i męczennika.

5. We czwartek przypada Uroczystość Wniebowzięcia NMP, a zarazem 99. rocznica Cudu nad Wisłą i Święto Wojska Polskiego, modlimy się za polskich żołnierzy. Msze św. jak w każdą niedzielę. Po każdej Mszy św. obrzęd poświęcenia i błogosławienia ziół i kwiatów.

6. Odpust MB. Częstochowskiej w Kaplicy w Międzylesiu obchodzić będziemy w niedzielę 25.08. Msza św. odpustowa o godz. 12.00.

7.Dziękujemy za dzisiejsze ofiary na tacę. Zauważmy i weźmy tygodnik "Niedziela".