XVIII Niedziela Zwykła - 4 VIII 2019

1. Dziś I niedziela miesiąca, po Mszy św. o 11.30. adoracja Najśw. Sakramentu i zmiana taj. różańcowych.

2. Włączajmy się w sierpniową modlitwę o trzeźwość naszego narodu. Może dla wyrwania kogoś z nałogu pijaństwa warto ofiarować Panu Bogu swoją trzeźwość lub abstynencję.

3. Dziękujemy Naszym Szanownym Parafianom za przyjęcie w swoich gościnnych domach pielgrzymów Białostockiej Pieszej Pielgrzymki na Jasną Górę. Dziś gościć będziemy Białostocką Rowerową Pielgrzymkę na Jasną Górę. 8.08. w czwartek gościć będziemy Rowerową Pielgrzymkę na Jasną Górę z Wysokiego Mazowieckiego. Obie te pielgrzymki nocują w SP w Miedznie.

4. Możemy w dniach 2.08.-15.08. przychodząc do kościoła uczestniczyć w pielgrzymowaniu duchowym. Podczas Mszy św. będą czytane rozważania pielgrzymkowe, a na zakończenie odmówimy dziesiątek Różańca św.

5. We wtorek będziemy świętować tajemnicę Przemienienia Pańskiego, Msze św. o godz. 9.00. i 18.00. W piątek święto św. Teresy Benedykty od Krzyża, patronki Europy.

6. Państwo Radni rozpoczęli zapowiedzianą po kolędzie zbiórkę na wymianę instalacji elektrycznej w naszym kościele. Prosimy o życzliwe potraktowanie tej sprawy.

7. Prosimy nie wrzucać domowych śmieci do kontenerów na cmentarzu.

8. Dziękujemy za dzisiejsze ofiary na tacę. Zauważmy i weźmy tygodnik "Niedziela".