XIII Niedziela Zwykła - 30 VI 2019

1. Dziś przeżywamy 22 rocznicę koronacji obrazu MB Miedzeńskiej. Mszą św. o godz. 11.30. pod przewodnictwem Ks. kan. Romana Kowerdzieja Diecezjalnego Duszpasterza Wspólnot Maryjnych, będziemy dziękowali w naszym Sanktuarium za koronację Cudownego Wizerunku Matki Bożej, Pocieszycielki strapionych. Dziękujmy Maryi za żywą obecność i pocieszenie. Dzisiaj nie ma Mszy św. w Kaplicach.

2. W tym tygodniu wypada:

- I czwartek miesiąca- po Mszy św. o 18.00. wystawienie Najśw. Sakramentu i modlitwy o powołania kapłańskie i zakonne.

- I piątek miesiąca- po Mszy św. o 18.00. wystawienie Najśw. Sakramentu i Nab. do Serca Jezusa.

- I sobota miesiąca- Nabożeństwo do MB Miedzeńskiej. Kolejne z cyklu miedzeńskich nabożeństw różańcowych. Tytułem II taj. światła - Objawienie Jezusa na weselu w Kanie Galilejskiej. Początek modlitwy o godz. 18.00. przy kaplicy objawienia Maryi, później procesja różańcowa do Sanktuarium, gdzie będzie adoracja Najświętszego Sakramentu i możliwość spowiedzi. Na zakończenie będzie sprawowana Msza św. w intencjach obecnych na nabożeństwie i tych złożonych do skrzynki przy wyjściu z kościoła. ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU W ROZWAŻANIU TEJ TAJEMNICY DNIA SZCZEGÓLNIE MAŁŻEŃSTWA.

3. Przyszła niedziela jest I niedzielą miesiąca po Mszy św. o godz.11.30 adoracja Najśw. Sakramentu i zmiana tajemnic różańcowych.

4. Dziękujemy za dzisiejsze ofiary na tacę, zauważmy i weźmy tygodnik "Niedziela".