VI Niedziela wielkanocna - 26 V 2019

1.       Przeżywamy dzisiaj VI Niedzielę Wielkanocną. Obchodzimy Dzień Matki. Składamy nasze najlepsze życzenia i modlimy się za nasze matki a tym, które odeszły do wieczności ofiarujmy także naszą modlitwę.                                                                                                                                                 2.    Zarząd Gminny OSP w Miedznie zaprasza na Zawody Sportowo - Pożarnicze, które odbędą sie dziś od godz.13.00. na boisku piłki nożnej GKS Miedzanka.                                                                       3.     Stowarzyszenie Pomocy Osobom Niepełnosprawnym i Autystycznym „SPONiA-
-Węgrów” od marca uczestniczy w ogólnopolskiej kampanii dobroczynnej „Kilometry Dobra”
prowadzonej przez Polski Instytut Filantropii.                                                                                                                         Jeszcze do 2 czerwca 2019 r. w ramach projektu zbierane będą środki dla podopiecznych Stowarzyszenia na zakup sprzętu do sali rehabilitacyjno – terapeutycznej.                                                                                    Członkowie organizacji wierzą, że,, prawdziwy człowiek zauważy potrzeby innego człowieka”. Każda 1 zł przybliża ich do osiągnięcia celu. Na zakończenie kampanii, 02 czerwca 2019 r. zaplanowane jest wspólne układanie ścieżki z monet jednozłotowych. W ten sposób Stowarzyszenie chce udowodnić, że DOBRO MOŻNA ZMIERZYĆ.   Zachęcamy Państwa do wsparcia tej kampanii. Po Mszy Św. wolontariusze i rodzice dzieci z niepełnosprawnością będą zbierali pieniądze do puszek na zakup sprzętu do rehabilitacji.                                                                                       4.      Próba dzieci klas III  odbędzie się kościele w środę o godz. 16.30.                                                                                                                                            5.       W piątek 31 maja 2019 rozpoczniemy odmawianie Nowenny do Ducha Świętego. Nowennę będzie prowadzić młodzież przygotowująca się do Bierzmowania. Będzie to jednocześnie Nowenna przed Sakramentem Bierzmowania, którego Biskup Tadeusz Pikus udzieli we wtorek 11 czerwca podczas Mszy Świętej o godzinie 17:00. Nowenna będzie odmawiana podczas wieczornych nabożeństw majowych i czerwcowych. Młodzieży przygotowującej się do Bierzmowania przypominamy o obowiązkowej obecności we wszystkie dni nowenny.                                                     6.       W tym tygodniu I sobota miesiąca - Nabożeństwo do MB Miedzeńskiej. Kolejne z cyklu miedzeńskich nabożeństw różańcowych. Tytułem I taj. Światła - Chrzest Jezusa. Początek modlitwy o godz. 18.00. przy kaplicy objawienia Maryi, później procesja różańcowa do Sanktuarium, gdzie będzie adoracja Najświętszego Sakramentu i możliwość spowiedzi. Na zakończenie będzie sprawowana Msza św. w intencjach obecnych na nabożeństwie i tych złożonych do skrzynki przy wyjściu z kościoła. Obraz będą nieśli kandydaci do bierzmowania. ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU W TEJ MODLITWIE.                  

7.     Za tydzień Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego. Jest to  I niedziela miesiąca adoracja Najśw. Sakramentu i nab. czerwcowe po Mszy św. o 11.30.

8.     Dziękujemy za dzisiejsze ofiary na tacę, zauważmy i weźmy tygodnik "Niedziela".                                                                      

Najnowsze zdjęcie

Msze Święte

Niedziele i święta:
900, 1130, 1700
1015 - kaplica w Wólce Miedzyńskiej
1430 - kaplica w Międzylesiu
 
Dni powszednie:
700, 1700,
(700, 1800
w sezonie wiosenno-letnim).

 

Kontakt

Parafia Rzymskokatolicka
p.w. Zwiastowania NMP
ul. Kościelna 1
07-106 Miedzna
tel.: +48256918347
email: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
Copyright © Parafia ZNMP w Miedznie. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Oparte o Joomla!, Afterburner i JoomGallery.