V Niedziala Wielkanocna - 19 V 2019

1.   Zapraszamy na nabożeństwa majowe; w dzień zwykły po Mszy św. wieczornej o godz.18.00, w niedziele po Mszy św. o 11.30.

2.   Pierwsza próba dzieci klas III przygotowujących się do I Komunii Św. odbędzie się w piątek o godz. 16.00. Dzieci na próbę przynoszą ze sobą dzienniczki.

3.   W sobotę w naszej diecezji obchodzony jest Dzień Modlitw o Świętość Życia Kapłanów i 5 rocznica ingresu do katedry drohiczyńskiej J.E. ks. Bpa Tadeusza Pikusa – Biskupa Drohiczyńskiego. Pamiętajmy o ks. Biskupie i kapłanach naszej diecezji w naszych modlitwach.

4.   W przyszłą niedzielę przypada Dzień Matki. Pamiętajmy o naszych matkach żyjących i zmarłych w modlitwie.

5.   Nauczyciele Szkoły Specjalnej z Węgrowa zapraszają do udziału w ogólnopolskiej kampanii dobroczynnej „Kilometry Dobra” prowadzonej przez Polski Instytut Filantropii. W ramach projektu zbierane są środki dla podopiecznych. Zachęcamy Państwa do wsparcia i włączenie się w tą charytatywną inicjatywę. Za tydzień po Mszach św. wolontariusze będą zbierali pieniądze do puszek na zakup sprzętu do sali rehabilitacyjno – terapeutycznej.

6. Biskupi polscy zwracają się do wiernych w specjalnym komunikacie słowami: „Bardzo zachęcamy Was, Drodzy Siostry i Bracia, do wzięcia udziału w wyborach do Parlamentu Europejskiego i głosowania zgodnego z właściwie ukształtowanym sumieniem”.

7.   Bóg zapłać za dzisiejsze ofiary na tacę. Zauważmy i weźmy tygodnik "Niedziela".