V Niedziala Wielkanocna - 19 V 2019

1.   Zapraszamy na nabożeństwa majowe; w dzień zwykły po Mszy św. wieczornej o godz.18.00, w niedziele po Mszy św. o 11.30.

2.   Pierwsza próba dzieci klas III przygotowujących się do I Komunii Św. odbędzie się w piątek o godz. 16.00. Dzieci na próbę przynoszą ze sobą dzienniczki.

3.   W sobotę w naszej diecezji obchodzony jest Dzień Modlitw o Świętość Życia Kapłanów i 5 rocznica ingresu do katedry drohiczyńskiej J.E. ks. Bpa Tadeusza Pikusa – Biskupa Drohiczyńskiego. Pamiętajmy o ks. Biskupie i kapłanach naszej diecezji w naszych modlitwach.

4.   W przyszłą niedzielę przypada Dzień Matki. Pamiętajmy o naszych matkach żyjących i zmarłych w modlitwie.

5.   Nauczyciele Szkoły Specjalnej z Węgrowa zapraszają do udziału w ogólnopolskiej kampanii dobroczynnej „Kilometry Dobra” prowadzonej przez Polski Instytut Filantropii. W ramach projektu zbierane są środki dla podopiecznych. Zachęcamy Państwa do wsparcia i włączenie się w tą charytatywną inicjatywę. Za tydzień po Mszach św. wolontariusze będą zbierali pieniądze do puszek na zakup sprzętu do sali rehabilitacyjno – terapeutycznej.

6. Biskupi polscy zwracają się do wiernych w specjalnym komunikacie słowami: „Bardzo zachęcamy Was, Drodzy Siostry i Bracia, do wzięcia udziału w wyborach do Parlamentu Europejskiego i głosowania zgodnego z właściwie ukształtowanym sumieniem”.

7.   Bóg zapłać za dzisiejsze ofiary na tacę. Zauważmy i weźmy tygodnik "Niedziela".

Najnowsze zdjęcie

Msze Święte

Niedziele i święta:
900, 1130, 1700
1015 - kaplica w Wólce Miedzyńskiej
1430 - kaplica w Międzylesiu
 
Dni powszednie:
700, 1700,
(700, 1800
w sezonie wiosenno-letnim).

 

Kontakt

Parafia Rzymskokatolicka
p.w. Zwiastowania NMP
ul. Kościelna 1
07-106 Miedzna
tel.: +48256918347
email: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
Copyright © Parafia ZNMP w Miedznie. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Oparte o Joomla!, Afterburner i JoomGallery.