IV Niedziela Wielkanocna - 12 V 2019

1. Dzisiaj na początku Tygodnia Modlitw o Powołania Kapłańskie i Zakonne gościmy w naszej parafii ks. Diakona Bartosza Ojdanę. Głosi On słowo Boże i zbiera ofiary na potrzeby WSD w Drohiczynie. Dziękujemy za Jego posługę i wspólną modlitwę.

 

2. Najbliższe spotkania dla kandydatów do Bierzmowania oraz ich rodziców odbędą się dzisiaj (12 maja) po Mszy Świętej o godzinie 17:00 oraz w piątek (17 maja) po Mszy Świętej o godzinie 18:00.

 

3. Maj to miesiąc Maryjny. Zapraszamy na nab. majowe po Mszy św. wieczornej o godz.18.00, w niedziele po Mszy św. o 11.30. Dzieci mogą zbierać nalepki. Te dzieci które będą miały więcej niż 20 nalepek, wezmą udział w losowaniu nagrody. Zachęcamy także do odprawiania nab. przy kapliczkach albo w domach.

4. Poświęcenia pól z Mszą św. w poszczególnych miejscowościach:    poniedziałek - godz. 15.00. - 1 ks. Wólka Miedzyńska i 1 ks. Orzeszówka
wtorek -         godz. 15.00. - 1 ks. Wrotnów i 1 ks. Poszewka
środa -         godz. 15.00. - 1 ks. Międzyleś i 1ks. Żeleźniki
czwartek -     godz. 15.00. - 1 ks. Wrzoski
piątek - godz. 15.00. - 1 ks. Wola Orzeszowska i 1ks. Tchórzowa
sobota -
         godz. 14.00. - 1ks. Miedzna - Msza św. bezpośrednio po zakończeniu procesji.

Z racji poświęcenia pól kancelaria będzie czynna w godzinach od 8.00.- 9.00.

5. W piątek 17 maja po wieczornej Mszy Świętej odbędzie się otwarte spotkanie z panem Andrzejem Wronką. Nasz gość wygłosi konferencję pod tytułem „Sekty i współczesne zagrożenia wiary” oraz odpowie na pytania słuchaczy. Zachęcamy do udziału!

6. Nasza parafia organizuje jednodniową patriotyczną wycieczkę do Warszawy po tytułem „Trudne dzieje mojej Ojczyzny”. Wyjazd jest adresowany do dorosłych i młodzieży. W planie wycieczki Muzeum Żołnierzy Wyklętych, Muzeum Katyńskie, Muzeum Niepodległości, obiad oraz komediowy spektakl pt. „Ułani” w Teatrze Narodowym. Termin to sobota 29 czerwca. Szczegółowe informacje i zapisy u księdza Piotra.

7. Bóg zapłać za dzisiejsze ofiary na tacę przeznaczone na WSD w Drohiczynie, zauważmy i weźmy tygodnik "Niedziela".

Najnowsze zdjęcie

Msze Święte

Niedziele i święta:
900, 1130, 1700
1015 - kaplica w Wólce Miedzyńskiej
1430 - kaplica w Międzylesiu
 
Dni powszednie:
700, 1700,
(700, 1800
w sezonie wiosenno-letnim).

 

Kontakt

Parafia Rzymskokatolicka
p.w. Zwiastowania NMP
ul. Kościelna 1
07-106 Miedzna
tel.: +48256918347
email: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
Copyright © Parafia ZNMP w Miedznie. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Oparte o Joomla!, Afterburner i JoomGallery.