III Niedziela Wielkanocna - 5 V 2019

1. Dziś I niedz. miesiąca adoracja Najśw. Sakramentu i nab. majowe po Mszy św. o 11.30.

2. Maj to miesiąc Maryjny. Zapraszamy na nab. majowe po Mszy św. wieczornej o godz.18.00, w niedziele po Mszy św. o 11.30. Dzieci mogą zbierać nalepki. Te dzieci które będą miały więcej niż 20 nalepek, wezmą udział w losowaniu nagrody. Zachęcamy także do odprawiania nab. przy kapliczkach albo w domach.

3. Dziś trzeci Narodowy Dzień Czytania Pisma Świętego, który rozpoczyna w Kościele kolejny Tydzień Biblijny. Zachęcamy do uczestnictwa w codziennej Mszy św. i wsłuchiwanie się w rozważanie Słowa Bożego – Słowa Życia. Sami w domu czytajmy Pismo św.

4.W środę 8 maja Uroczystość św. Stanisława BM – Patrona Polski.

5. Rodziców i dzieci kl. III zapraszamy we czwartek 9.05. 2019. do Domu Pielgrzyma, gdzie odbędzie się przymierzanie i zakup ubrań pierwszokomunijnych. Chłopcy o godz. 17.30., dziewczynki o 18.00.

6. Przyszła Niedziela jest Niedzielą Dobrego Pasterza i rozpoczyna w Kościele Tydzień Modlitw o Powołania Kapłańskie i Zakonne. Ofiary składane na tace przeznaczone będą na Wyższe Seminarium Duchowne w Drohiczynie.

7. Spotkanie kandydatów do bierzmowania i ich rodziców odbędzie się w 12.05.2019. w niedzielę po Mszy Świętej o godz. 17.00.

8. Zapraszamy do Domu Pielgrzyma na Uroczystość Otwarcia Izby Pamięci Rodu Butlerów. Odbędzie sie ona 11.05.2019. Początek o godz. 12.00 w Sanktuarium.

9. W naszym Sanktuarium w dniach 22 i 23 czerwca odbędzie się Przegląd Pieśni Maryjnych pod tytułem „Śpiewajmy Maryi”. Zachęcamy osoby utalentowane muzycznie do wzięcia w nim udziału. Szczegóły na stronie internetowej naszej parafii oraz na plakatach

10. Nasza parafia organizuje jednodniową patriotyczną wycieczkę do Warszawy po tytułem „Trudne dzieje mojej Ojczyzny”. Wyjazd jest adresowany do dorosłych i młodzieży i został dofinansowany ze środków Ministerstwa Obrony Narodowej. W planie wycieczki Muzeum Żołnierzy Wyklętych, Muzeum Katyńskie, Muzeum Niepodległości, obiad oraz komediowy spektakl pt. „Ułani” w Teatrze Narodowym. Termin to sobota 29 czerwca. Szczegółowe informacje i zapisy u księdza Piotra.

11. Bóg zapłać za dzisiejsze ofiary na tacę, zauważmy i weźmy tygodnik "Niedziela".

Najnowsze zdjęcie

Msze Święte

Niedziele i święta:
900, 1130, 1700
1015 - kaplica w Wólce Miedzyńskiej
1430 - kaplica w Międzylesiu
 
Dni powszednie:
700, 1700,
(700, 1800
w sezonie wiosenno-letnim).

 

Kontakt

Parafia Rzymskokatolicka
p.w. Zwiastowania NMP
ul. Kościelna 1
07-106 Miedzna
tel.: +48256918347
email: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
Copyright © Parafia ZNMP w Miedznie. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Oparte o Joomla!, Afterburner i JoomGallery.