Wielkanoc - 22 IV 2019

1. Dziękujemy wszystkim zaangażowanym w przygotowanie Parafii do Świąt Wielkanocnych. Panu kościelnemu z synem Mateuszem za przygotowanie kościoła i dekoracji ołtarzy wystawienia, Panu Organiście i chórowi za oprawę muzyczną uroczystości, Służbie Liturgicznej, lektorom, kantorom i młodzieży za piękną liturgię, Ochotniczym Strażom Pożarnym, zuchom i harcerzom za straż przy Grobie Pańskim, Wspólnocie Przyjaciół Oblubieńca i Gościom za wielkosobotnią adorację. Wszystkim adorującym, uczestniczącym w procesji Rezurekcyjnej i Mszy św. Zmartwychwstania Pańskiego niech Chrystus daje moc swoim błogosławieństwem i nowym życiem.

2. W Poniedziałek Wielkanocny, drugi dzień świąt. Msze św. jak w niedzielę. Modlitwą i ofiarami wspieramy Katolicki Uniwersytet Lubelski.

3. Uroczystość Wielkanocną obchodzimy przez osiem dni (oktawa). W najbliższy piątek nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.

4. Następna niedziela będzie Niedzielą Miłosierdzia Bożego – zakończenie oktawy Wielkanocy. Ofiary złożone na tacę będą przeznaczone na cele charytatywne. Rozpocznie się w Kościele Tydzień Miłosierdzia.

5. W przyszłą niedzielę 28.04. po Mszy św. o godz. 11.30 odbędzie się spotkanie dzieci z klas III, które mają przystąpić do I Komunii św.
W każdą ostatnią niedzielę miesiąca Msza św. o 11.30. jest z kazaniem do dzieci.

6. Bóg zapłać za dzisiejsze ofiary na tacę, zauważmy i weźmy tygodnik "Niedziela".

Najnowsze zdjęcie

Msze Święte

Niedziele i święta:
900, 1130, 1700
1015 - kaplica w Wólce Miedzyńskiej
1430 - kaplica w Międzylesiu
 
Dni powszednie:
700, 1700,
(700, 1800
w sezonie wiosenno-letnim).

 

Kontakt

Parafia Rzymskokatolicka
p.w. Zwiastowania NMP
ul. Kościelna 1
07-106 Miedzna
tel.: +48256918347
email: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
Copyright © Parafia ZNMP w Miedznie. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Oparte o Joomla!, Afterburner i JoomGallery.