III Niedziala Wielkiego Postu - 24 III 2019

1. W poniedziałek 25 marca przypada Uroczystość Zwiastowania Pańskiego - tytułu naszej parafii i kościoła. Z obchodem uroczystości związany jest Dzień Świętości Życia. To dzień modlitwy o poszanowanie życia ludzkiego od poczęcia do naturalnej śmierci. Msze św. w naszym Sanktuarium o godz. 9.00 i 18.00.Taca jest przeznaczona na Fundusz Obrony Życia.

2. Z powodu spowiedzi w innych parafiach w poniedziałek i we wtorek Msza św. wieczorna o godz. 18.00.

3. W piątek rozpoczynamy nasze rekolekcje wielkopostne. Prowadzić je będzie ks. dr Robert Grzybowski . Porządek rekolekcji:

Piątek 29.03.2019.
godz.   9.00. Msza św. z homilią dla dorosłych
godz. 10.30. Msza św. w kaplicy w Wólce Miedzyńskiej
godz. 12.00. Msza św. z homilią dla dzieci i młodzieży
godz. 16.30. Droga Krzyżowa
godz. 17.00. Msza św. z homilią dla dorosłych.    Po Mszy św. konferencja

Sobota 30.03.2019.
godz.   9.00. Msza św. z homilią dla dorosłych
godz. 10.30. Msza św. w kaplicy w Międzylesiu
godz. 12.00. Msza św. z homilią dla dzieci i młodzieży Szczególnie zapraszamy dzieci klas III SP będzie to spotkanie w programie kolejnego miesiąca przygotowań do I Komunii Świętej
godz. 16.30. Nabożeństwo do MB Miedzeńskiej
godz. 17.00. Msza św. z homilią dla dorosłych. Spotkanie kandydatów do bierzmowania i ich rodziców. Po Mszy św. konferencja.

4. W niedzielę 31.03.2019. zakończenie rekolekcji, porządek Mszy św. jak w każdą niedzielę. Ofiary składane w tym dniu na tacę przeznaczone są do dyspozycji Ks. Rekolekcjonisty. Korzystajmy z Sakramentów Pokuty i Eucharystii byśmy byli gotowi na spotkanie ze Zmartwychwstałym Chrystusem.

5 . Prosimy zgodnie z tradycją o zebranie w poszczególnych miejscowościach ofiar na kwiaty do Grobu Pańskiego.

6. W następną niedzielę zapraszamy na Mszę św. o godz. 11.30. z oprawą muzyczną przygotowaną przez chór kameralny KOE z Sokołowa Podlaskiego. Po Mszy św. koncert pieśni pasyjnych. Szczegóły na plakacie.

7. Nasza parafia organizuje tygodniowy wakacyjny wyjazd dla dzieci i młodzieży pod nazwą „Wakacje pełne BOGActw”. W ciągu niecałego tygodnia została wyczerpana liczba wolnych miejsc, która być może ulegnie zwiększeniu. Osoby chętne mogą się zapisywać na listę rezerwową. Szczegółowe informacje na stronie internetowej parafii lub u Księdza Piotra. Dziękujemy wszystkim ofiarodawcom za deklarację dofinansowania wakacyjnego wyjazdu.

8. Serdecznie zapraszamy dzieci do wzięcia udziału w konkursie na najpiękniejszą palmę wielkanocną, wykonaną własnoręcznie. Rozstrzygnięcie konkursu w Niedzielę Palmową.

9. Od następnej niedzieli rozpoczniemy rozprowadzanie czekoladowych Baranków Wielkanocnych Caritas w cenie 5 zł, z których dochód jest przeznaczony na pomoc najbiedniejszym.

10. Dziękujemy za dzisiejsze ofiary na tacę, zauważmy i weźmy tygodnik "Niedziela".