II Niedziala Wielkiego Postu - 17 III 2019

1. Dziś przypada niedziela Ad gentes – Dzień Modlitwy, Postu i Solidarności z Misjonarzami. Tradycyjnie zbiórka do puszek przed kościołem na dzieło pomocy misjonarzom Ad Gentes.

2. Zachęcamy do udziału w Drodze Krzyżowej - w piątek o godz. 16.30. po niej Msza św. i w Gorzkich Żalach - w niedzielę po Mszy św. o godz. 11.30.

3. Co tydzień inna parafialna grupa przygotowuje rozważania Drogi Krzyżowej. W najbliższy piątek Drogę Krzyżową w naszej Parafii poprowadzą Podopieczni i Pracownicy Środowiskowego Domu Samopomocy (ŚDS) w Miedznie. ZAPRASZAMY.

4. Dziś obchodzi imieniny Pan organista Zbigniew, we wtorek imieniny obchodził Pan Kościelny Grzegorz, obu Panom dziękujemy przy tej okazji za pracę dla Kościoła i życzymy, aby MB Miedzeńska wypraszała łaski zdrowia, pokoju serca i siły na dalszą służbę naszej wspólnocie.

5.Nasza parafia organizuje tygodniowy wakacyjny wyjazd dla dzieci i młodzieży pod nazwą „Wakacje pełne BOGActw”. Jego termin to 3-9 sierpnia. Miejscem noclegowym będzie ośrodek rekolekcyjny w Bogdankach koło Białegostoku. Jest to nowy ośrodek, oddany do użytku 8 marca tego roku.

Poprzez codzienne wycieczki pragniemy pokazać uczestnikom niepowtarzalne walory przyrodnicze Podlasia, a także różnorodność kulturową - religijną tego regionu nazywanego „Zielonymi Płucami Polski”.

Uczestnicy wyjazdu będą odwiedzać miejscowości województwa podlaskiego, a także korzystać z bardzo wielu atrakcji. Cena wyjazdu to 700 zł.

Nie ma dolnego, ani górnego limitu wiekowego, wystarczy samodzielność uczestników. Zajęcia i wycieczki będą ciekawe zarówno dla młodszych jak i starszych. Liczba miejsc na wyjazd jest ograniczona. O zakwalifikowaniu dziecka decyduje kolejność zgłoszeń, czyli oddanie prawidłowo wypełnionej karty uczestnika wraz z zaliczką. Szczegółowe informacje i karty zgłoszeniowe u Księdza Piotra.

6. Prosimy zgodnie z tradycją o zebranie w poszczególnych miejscowościach ofiar na kwiaty do Grobu Pańskiego.

7. Z powodu spowiedzi w innych parafiach w poniedziałek i we wtorek Msza św. wieczorna o godz. 18.00.

8. Dziękujemy za dzisiejsze ofiary na tacę, zauważmy i weźmy tygodnik "Niedziela"

Najnowsze zdjęcie

Msze Święte

Niedziele i święta:
900, 1130, 1700
1015 - kaplica w Wólce Miedzyńskiej
1430 - kaplica w Międzylesiu
 
Dni powszednie:
700, 1700,
(700, 1800
w sezonie wiosenno-letnim).

 

Kontakt

Parafia Rzymskokatolicka
p.w. Zwiastowania NMP
ul. Kościelna 1
07-106 Miedzna
tel.: +48256918347
email: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
Copyright © Parafia ZNMP w Miedznie. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Oparte o Joomla!, Afterburner i JoomGallery.