VI Niedziela zwykła - 17 II 2019

1. W przyszłą niedzielę 24 lutego po Mszy św. o godz. 11.30 odbędzie się spotkanie dzieci z klas trzecich, które mają przystąpić do I Komunii św.  W każdą ostatnią niedzielę miesiąca Msza św. o 11.30. jest z kazaniem do dzieci.

2.W piątek z okazji Święta Katedry św. Piotra Apostoła, podczas Mszy Świętej będziemy modlili się o zdrowie i potrzebne łaski dla papieża Franciszka.

3. Najbliższe spotkanie kandydatów do bierzmowania odbędzie się w sobotę 23 lutego o godz. 18.00. w Domu Pielgrzyma. Będzie to egzamin ze znajomości życiorysów Świętych Patronów wybranych przez kandydatów.

4. Przypominamy, że Msze św. zamawiane z racji pogrzebu tzw. "zamiast kwiatów" będą odprawiane poza parafią z ogłoszeniem daty ich odprawienia na wieczornych Mszach św. parafialnych. Jest to spowodowane dużą ilością zamawianych Mszy św.

5. Dziękujemy za dzisiejsze ofiary na tacę, zauważmy i weźmy tygodnik "Niedziela". W dzisiejszym numerze jest wywiad z Ks. Piotrem naszym reprezentantem na ŚDM w Panamie.