VII Niedziela zwykła - 24 II 2019

1. Dziś po Mszy św. o godz.11.30 odbędzie się spotkanie dzieci z klas III, które przygotowują się do I Komunii św. W każdą ostatnią niedzielę miesiąca Msza św. o 11.30. jest z kazaniem do dzieci. Uwrażliwiamy rodziców, chociaż na tę jedną Mszę św. w miesiącu bądźcie obecni z dziećmi.

2. Przypominamy, że Msze św. zamawiane z racji pogrzebu tzw. "zamiast kwiatów" będą odprawiane poza parafią z ogłoszeniem daty ich odprawienia na wieczornych Mszach św. parafialnych. Jest to spowodowane dużą ilością zamawianych Mszy św.

3. W tym tygodniu wypada:

- I piątek miesiąca- po Mszy św. o 17.00. wystawienie Najśw. Sakramentu i Nab. do Serca Jezusa. W I piątek miesiąca spowiedź od godziny 16:00. W piątek obchodzimy też Narodowy Dzień Pamięci „Żołnierzy Wyklętych”. Niech tego dnia towarzyszy nam pamięć i modlitwa za bohaterów naszej Ojczyzny.

- I sobota miesiąca - po Mszy św. o 17.00. wystawienie Najśw. Sakramentu i modlitwy do MB Miedzeńskiej.

4. Za tydzień I niedziela miesiąca, po Mszy św. o 11.30. adoracja Najśw. Sakramentu i zmiana taj. różańcowych.

5. Za tydzień ofiary składane na tacę będą przeznaczone na gaz na ogrzewanie kościoła. Prosimy o ofiarne zaangażowanie.

6. Dziękujemy za dzisiejsze ofiary na tacę, zauważmy i weźmy tygodnik "Niedziela".