V Niedziela zwykła - 10 II 2019

1. W poniedziałek (11.02.) przypada Światowy Dzień Chorego. Nie będzie Mszy św. o godz. 7.00. Msza św. w intencji chorych będzie o godz. 9.00. Po Mszy św. będzie możliwość przyjęcia Sakramentu Namaszczenia Chorych. Zapraszamy do udziału i pomocy chorym w uczestniczeniu we Mszy św. Msza wieczorna o godz. 17.00.

2.W czwartek Święto św. Cyryla i Metodego, Patronów Europy.

3. W czasie ferii zorganizowaliśmy przy Parafii półkolonie dla dzieci. Słowa podziękowania kierujemy do dyrektorów i kierowników placówekkulturalno – oświatowych z naszej gminy, nauczycieli ze Sz P. i Gimnazjum w Miedznie, opiekunów ze Środowiskowego Domu Samopomocy w Miedznie , nauczycieli spoza naszej gminy, Władzom Gminy za finansowanie wyjazdu dzieci do Łomży, rodzicom, młodzieży z parafialnego KSM i tym wszystkim, którzy byli zaangażowani (razem 32 osoby) w przygotowanie i zorganizowanie zajęć w ramach półkolonii zimowych w naszej parafii w Domu Pielgrzyma i podczas wycieczki. Celem było oderwanie dzieci od komputerów oraz pokazanie ciekawych możliwości wspólnego spędzania czasu wolnego. Skorzystało z nich ponad 120 osób. Każdy mógł znaleźć coś dla siebie i miło spędzić wolny czas – zdrowo, inspirująco i kulturalnie. Mamy nadzieję, że taka współpraca parafii, szkół i placówek z terenu Gminy oraz rodziców i uczniów przyniesie w przyszłości wiele dobra i będzie kontynuowana.

4. Dziękujemy za dzisiejsze ofiary na tacę, zauważmy i weźmy tygodnik "Niedziela".

Najnowsze zdjęcie

Msze Święte

Niedziele i święta:
900, 1130, 1700
1015 - kaplica w Wólce Miedzyńskiej
1430 - kaplica w Międzylesiu
 
Dni powszednie:
700, 1700,
(700, 1800
w sezonie wiosenno-letnim).

 

Kontakt

Parafia Rzymskokatolicka
p.w. Zwiastowania NMP
ul. Kościelna 1
07-106 Miedzna
tel.: +48256918347
email: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
Copyright © Parafia ZNMP w Miedznie. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Oparte o Joomla!, Afterburner i JoomGallery.