V Niedziela zwykła - 10 II 2019

1. W poniedziałek (11.02.) przypada Światowy Dzień Chorego. Nie będzie Mszy św. o godz. 7.00. Msza św. w intencji chorych będzie o godz. 9.00. Po Mszy św. będzie możliwość przyjęcia Sakramentu Namaszczenia Chorych. Zapraszamy do udziału i pomocy chorym w uczestniczeniu we Mszy św. Msza wieczorna o godz. 17.00.

2.W czwartek Święto św. Cyryla i Metodego, Patronów Europy.

3. W czasie ferii zorganizowaliśmy przy Parafii półkolonie dla dzieci. Słowa podziękowania kierujemy do dyrektorów i kierowników placówekkulturalno – oświatowych z naszej gminy, nauczycieli ze Sz P. i Gimnazjum w Miedznie, opiekunów ze Środowiskowego Domu Samopomocy w Miedznie , nauczycieli spoza naszej gminy, Władzom Gminy za finansowanie wyjazdu dzieci do Łomży, rodzicom, młodzieży z parafialnego KSM i tym wszystkim, którzy byli zaangażowani (razem 32 osoby) w przygotowanie i zorganizowanie zajęć w ramach półkolonii zimowych w naszej parafii w Domu Pielgrzyma i podczas wycieczki. Celem było oderwanie dzieci od komputerów oraz pokazanie ciekawych możliwości wspólnego spędzania czasu wolnego. Skorzystało z nich ponad 120 osób. Każdy mógł znaleźć coś dla siebie i miło spędzić wolny czas – zdrowo, inspirująco i kulturalnie. Mamy nadzieję, że taka współpraca parafii, szkół i placówek z terenu Gminy oraz rodziców i uczniów przyniesie w przyszłości wiele dobra i będzie kontynuowana.

4. Dziękujemy za dzisiejsze ofiary na tacę, zauważmy i weźmy tygodnik "Niedziela".