II niedziela zwykła - 20 I 2019

1.         Trwa Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan. Prosimy dobrego Boga, aby wszyscy wyznawcy Chrystusa stanowili „jedno serce i jednego ducha”, dając w ten sposób czytelne świadectwo wobec świata.

2.       W poniedziałek obchodzimy Dzień Babci, a we wtorek Dzień Dziadka. Wszystkim składamy najserdeczniejsze życzenie i pamiętajmy o nich w naszych modlitwach.

3.   Wizyta duszpasterska w tym tygodniu :                                                                                                                                                                                                                WTOREK           21.01.   od 9.00 - Miedzna ul. Ogrodowa - 1 Ks.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                        ŚRODA              22.01. od 9.00. -Miedzna ul. 3-go Maja - 1 Ks.                                                                                                                                                                                      CZWARTEK      23.01. od 9.00. -Miedzna ul. Ks. Rybki - 1ks.                                                                                 PIĄTEK              24.01. od 9.00. -Miedzna ul. Nadstawna - 1 Ks.

4.   W czwartek 17.01. rozpoczęły się XXXIV Światowe Dni Młodzieży w Panamie. W duchu łączności z młodzieżą całego świata módlmy się o gotowość przyjęcia słowa Bożego i podjęcia różnych darów powołania przez młode pokolenie uczniów Chrystusa.

5. Zapraszamy dziś na Mszę św. dla dzieci i spotkanie dzieci z klas III, które przygotowują do I Komunii św. o godz. 11.30.

6. W tym tygodniu odbywały się wybory sołtysów. Gratulujemy nowo wybranym sołtysom i życzymy dobrej współpracy z mieszkańcami i Parafią. Tym którzy odeszli dziękujemy za ich prace na rzecz wspólnoty.

7. W Domu Pielgrzyma w Miedznie odbędą się rekolekcje Kurs Nowe Życie prowadzone przez Ks. Roberta Grzybowskiego. Początek w piątek 25.01. o godz. 18.00., sobota i zakończenie w niedzielę Msza św. o godz. 11.30. Jeśli pragniesz doświadczyć spotkania z Jezusem i otrzymać Nowe Życiem zapraszamy do udziału. Szczegóły na wizytówkach przy wyjściu z kościoła. Zapisy w zakrystii i u Pani Pauliny Gontarz , koszt 60 zł.

8.   Tradycyjnie od 4.02.- 9.02. organizujemy ferie w Domu Pielgrzyma. Szczegóły na plakatach.

9.     Zauważmy i weźmy tygodnik "Niedziela". Bóg zapłać za dzisiejsze ofiary na tacę.