III Niedziela Adwentu - 16 XII 2018

1. Dziś w naszym Kościele przeżywamy Dzień modlitwy i pomocy materialnej Kościołowi na Wschodzie. Po Mszach św. przed kościołem odbędzie się zbiórka ofiar do puszek na Fundusz Pomocy Kościołowi na Wschodzie.

2. Dziś na Mszy św. o godz.11.30 błogosławieństwo matek oczekujących potomstwa.

3. Dziś w Domu Pielgrzyma spotkanie Rady Parafialnej po Mszy św. o godz. 11.30.

4. We czwartek 20 grudnia od godz: 9.00 odwiedzimy zgłoszonych dziś w kancelarii lub w zakrystii chorych i starszych ze Spowiedzią i Komunią Św.

5. Dziękujemy wszystkim biorącym udział w akcji Caritas „OD SERCA”, ofiarującym torby pełne produktów spożywczych i chemicznych. Bóg zapłać.

6. Parafialny oddział KSM rozprowadza przed kościołem karty z życzeniami Bożonarodzeniowymi. Zatroszczmy się, aby życzenia i karty, które wysyłamy miały chrześcijański charakter Świąt Narodzenia Chrystusa. W powszednie dni tygodnia karty można nabyć w zakrystii. Zachęcamy do ich zakupu. Cena 2 zł.

7. W poniedziałek i we wtorek z racji na spowiedź księży w innych parafiach Msza św. wieczorna będzie o godz. 18.00. Zachęcamy do udziału w RORATACH we środę i w sobotę o godzinie 7:00.

8. Dziękujemy za dzisiejsze ofiary na tacę . Zauważmy i weźmy tygodnik "Niedziela".