II Niedziela Adwentu - 9 XII 2018

1. Dziękujemy ks. dr kan. Markowi Matusikowi za wygłoszenie nam nauk rekolekcyjnych. Ich treści pozwalają nam łatwiej przygotowywać nasze życie i serce na Narodzenie w nich Chrystusa. Wam Br. i Siostry Bóg zapłać za obecność, za ofiary składane na tacę w czasie rekolekcji i te dziś, przeznaczone do dyspozycji Ks. Rekolekcjonisty.

2. Dziś obchodzimy 2 rocznicę śmierci Ks. Kan. Andrzeja Oleszczuka, polecajmy w naszych modlitwach Jego duszę Miłosierdziu Bożemu.

3. Za tydzień w naszym Kościele przeżywać będziemy Dzień modlitwy i pomocy materialnej Kościołowi na Wschodzie. Celem tego dnia jest duchowe i materialne wsparcie Kościoła katolickiego w krajach Europy Wschodniej i Azji. Po Mszach św. przed kościołem odbędzie się zbiórka ofiar do puszek na Fundusz Pomocy Kościołowi na Wschodzie.

4. W przyszłą niedzielę na Mszy św. o godz.11.30 błogosławieństwo matek oczekujących potomstwa.

5.Dziękujemy Panom Radnym za zebranie ofiar na ogrzewanie w kościele. Bóg zapłać również ofiarodawcom, Mieszkańcom naszej parafii i Gościom.

Spotkanie Rady Parafialnej w następną niedzielę 16.12. w Domu Pielgrzyma po Mszy św. o godz. 11.30.

6. Przed kościołem są już tradycyjnie rozprowadzane świece wigilijne w ramach akcji „Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom” w cenie 10 i 15 zł, z których dochód jest przeznaczony na zorganizowanie kolonii dla najbiedniejszych dzieci

7. Do dzisiaj zbieramy torby z produktami spożywczymi i chemicznymi wzięte w akcji Caritas „OD SERCA”.

8. W sobotę 15 grudnia organizowany jest wyjazd do Warszawy na dwa spektakle teatralne. Cena to 30 zł od osoby. Szczegółowe informacje na parafialnej stronie internetowej oraz na zielonej kartce w gablocie przed kościołem. Zapisy u ks. Piotra.

9. Parafialny oddział KSM rozprowadza przed kościołem karty z życzeniami Bożonarodzeniowymi. Zatroszczmy się, aby życzenia i karty, które wysyłamy miały chrześcijański charakter Świąt Narodzenia Chrystusa. W powszednie dni tygodnia karty można nabyć w zakrystii. Zachęcamy do ich zakupu. Cena 2 zł.

10. We wtorek i piątek z racji na spowiedź księży w innych parafiach Msza św. wieczorna będzie o godz. 18.00.

11. Zauważmy i weźmy tygodnik "Niedziela".

Najnowsze zdjęcie

Msze Święte

Niedziele i święta:
900, 1130, 1700
1015 - kaplica w Wólce Miedzyńskiej
1430 - kaplica w Międzylesiu
 
Dni powszednie:
700, 1700,
(700, 1800
w sezonie wiosenno-letnim).

 

Kontakt

Parafia Rzymskokatolicka
p.w. Zwiastowania NMP
ul. Kościelna 1
07-106 Miedzna
tel.: +48256918347
email: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
Copyright © Parafia ZNMP w Miedznie. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Oparte o Joomla!, Afterburner i JoomGallery.