XXXIII Niedziela zwykła - 18 XI 2018

1. Przyszła niedziela to ostatnia niedziela roku liturgicznego i Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata. Jest to także Święto Patronalne WSD w Drohiczynie, Akcji Katolickiej, Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży i Służby Liturgicznej Ołtarza.

2. W czwartek 22 listopada  przypada wspomnienie św. Cecylii, Dziewicy i Męczennicy. Jest ona Patronką Chórów Kościelnych. Pamiętajmy w naszych modlitwach o naszym chórze parafialnym z P. Organistą na czele i o scholi dziecięcej prowadzonej przez P Edytę Ryczkowską. Zapraszamy do wspólnej modlitwy na Mszę św. o godz.17.00

3. Koło Przyjaciół Radia Maryja z Węgrowa 1 grudnia organizuje Pielgrzymkę do Torunia na rocznicę powstania Radia Maryja. Szczegółowe informacje w gablocie.

4. W listopadzie wypominkowy różaniec i czytanie kartek po Mszy św. o godz. 17.00. Kolejność czytania kartek wypominkowych: Poniedziałek - Tchórzowa i Wrotnów, Wtorek - Orzeszówka i Poszewka, Środa - Wrzoski i Wola Orzeszowska, Czwartek - Żeleźniki, Piątek - I cz. Miedzny, Sobota - II cz. Miedzny i kartki z poza parafii. W kaplicach kartki będą czytane po niedzielnej Mszy św.

5. Dziś w Domu Pielgrzyma spotkanie kandydatów do Bierzmowania po Mszy św. o godz. 17.00.

6. Rozpoczęliśmy zakładanie ogrzewania w kościele. Proszę Państwa Radnych o zebranie na ten cel drugiej składki (50 zł ).

7. W przyszłą niedzielę 25 listopada po Mszy św. o godz. 11.30 odbędzie się spotkanie dzieci z klas trzecich, które mają przystąpić do I Komunii św.  W każdą ostatnią niedzielę miesiąca Msza św. o 11.30. będzie z kazaniem do dzieci. Rozlosujemy tego dnia nagrody za uczestnictwo w Różańcu.

8. Bóg zapłać za ofiary składane na tacę . Zauważmy i weźmy tygodnik "Niedziela".