XXXI Niedziela - 4 XI 2018

1. Bóg zapłać klerykowi naszego WSD w Drohiczynie Danielowi Piotrowskiemu za wspólną modlitwę i obecność, przeczytane słowo. Bóg zapłać Wam Siostry i Bracia za ofiary złożone na tacę, wpierające tę uczelnię.

2. Dziś I niedziela miesiąca, po Mszy św. o 11.30. adoracja Najśw. Sakramentu i zmiana taj. różańcowych.

3. Od 1- 8.11. aby uzyskać odpust zupełny chodzimy procesjonalnie na cmentarz odmawiając różaniec, po Mszy św. o godz. 17.00. Dziś pójdziemy też po Mszy św. o godz. 17.00. Wypominkowy różaniec i czytanie kartek rozpoczniemy od 9.11. po Mszy św. o godz.17.00. Kolejność czytania kartek wypominkowych: Poniedziałek - Tchórzowa i Wrotnów, Wtorek - Orzeszówka i Poszewka, Środa - Wrzoski i Wola Orzeszowska, Czwartek - Żeleźniki, Piątek - I cz. Miedzny, Sobota - II cz. Miedzny i kartki z poza parafii. W kaplicach kartki będą czytane za tydzień po niedzielnej Mszy św.

4. Dziękujemy wszystkim zaangażowanym w przygotowanie Uroczystości Wszystkich Świętych: uczniom naszych szkół, OSP za wypożyczenie agregatu, ŚDS za wypożyczenie nagłośnienia, Współpracownikom i służbie liturgicznej - Bóg zapłać.

5. Jeszcze przez tydzień zbieramy od dzieci w zakrystii i w szkole naklejone na kartkę i podpisane plansze różańcowe. Te które mają 20 elementów będą brały udział w losowaniu mini wieży muzycznej. Losowanie nagrody w ostatnią niedzielę listopada.

6. W przyszłą niedzielę, 11 listopada, przypada 100-lecie odzyskania przez Polską Niepodległości. Wspominając czas zdobywania Niepodległości Polski, trzeba o tym pamiętać również i dzisiaj, chociaż żyjemy już w wolnej i niepodległej Ojczyźnie. Chcemy w tym dniu szczególnie pamiętać o tych, którzy przelewali swoją krew i oddawali życie w obronie Ojczyzny. Msza św. za Ojczyznę o godz. 9.00. Zapraszamy władze Gminy, Poczty Sztandarowe i wszystkich którym zależy na dobru Ojczyzny.

7. Zauważmy i weźmy tygodnik "Niedziela". Przyjmujemy prenumeratę "Niedzieli,, na IV kwartał ( 65 zł)