XXIX Niedziela zwykła - 21 X 2018

1. Dzisiejsza niedziela rozpoczyna Tydzień Misyjny pod hasłem: „Pełni Ducha i posłani”. Modlimy się w intencji misji i misjonarzy . Dzieło misyjne wspieramy modlitwą oraz ofiarą na tacę . Bóg zapłać.

2.   Dzisiaj odbywa się w całej Polsce  liczenie wiernych obecnych na Mszy św.

3.   Dzisiaj odbywają się wybory samorządowe. Zachęcamy do udziału i modlitwy w tej intencji.

4.   Jutro wspomnienie św. Jana Pawła II papieża. Zapraszamy do udziału we Mszy św. i Różańcu, po którym będzie ucałowanie relikwii św. Papieża.

5.   Spotkanie kandydatów do bierzmowania odbędzie się w sobotę 27 października o godz. 12:00 w Domu Pielgrzyma.

6.     Za tydzień Uroczystość Rocznicy Poświęcenia Własnego Kościoła.

7.     W następną niedzielę po Mszy św. o godz. 11.30 odbędzie sięspotkanie rodziców i ich dzieci z klas III, przygotowujących się do I Komunii św. Przypominamy, że w każdą ostatnią niedzielę miesiąca Msza św. o 11.30. będzie z kazaniem do dzieci.

8. Prosimy o segregację śmieci na cmentarzu. Do kontenera wrzucajmy plastik i szkło, pozostałe śmieci do śmietnika betonowego przy ogrodzeniu cmentarza.

9.   Kartki wypominkowe są wyłożone na stoliku przy wyjściu z kościoła. Prosimy o wyraźne ich wypełnienie i podanie adresu osób wypełniających. Według adresu będą one czytane w czasie listopadowego różańca za zmarłych polecanych w wypominkach. Oprócz listopadowego różańca i czytania wypominkowych kartek, w każdą pierwszą niedzielę miesiąca, przez cały rok, będzie Msza św. za ich dusze. Przyjmujemy wypominki za zmarłych w kancelarii i w zakrystii.

10.   Zachęcamy do nabycia zniczy Caritas -5 zł. Rozprowadzanie rozpoczniemy po Mszy św. o 11.30.

11.   Wczoraj w okolicach ośrodka zdrowia zgubiono złotą obrączkę ślubną. Znalazca jest proszony o odniesienie jej do zakrystii.

12.   Zauważmy i weźmy tygodnik "Niedziela".

Najnowsze zdjęcie

Msze Święte

Niedziele i święta:
900, 1130, 1700
1015 - kaplica w Wólce Miedzyńskiej
1430 - kaplica w Międzylesiu
 
Dni powszednie:
700, 1700,
(700, 1800
w sezonie wiosenno-letnim).

 

Kontakt

Parafia Rzymskokatolicka
p.w. Zwiastowania NMP
ul. Kościelna 1
07-106 Miedzna
tel.: +48256918347
email: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
Copyright © Parafia ZNMP w Miedznie. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Oparte o Joomla!, Afterburner i JoomGallery.