XXVI Niedziela zwykła - 30 IX 2018

1. Dziś w naszej Parafii homilie wygłasza i zbiera ofiary na tacę Ks. Krzysztof Pazio, pracujący w Kamerunie. Dziękujemy za wsparcie Jego misyjnej pracy modlitwą i naszymi ofiarami.

2. Dziś po Mszy św. o godz. 11.30 odbędzie sięspotkanie organizacyjne rodziców i ich dzieci z klas trzecich, które mają przystąpić do I Komunii św.  W każdą ostatnią niedzielę miesiąca Msza św. o 11.30. będzie z kazaniem do dzieci, a po Mszy św. będzie spotkanie dla dzieci kl.III.

3. Spotkanie kandydatów do bierzmowania odbędzie się 1 października po Mszy św. o godz. 17.00. i Nabożeństwie Różańcowym.

4.Jutro rozpoczynamy miesiąc październik. Msze św. w dzień zwykły będą o godz. 17.00. Pażdziernik to miesiąc modlitwy różańcowej. Codziennie różaniec po Mszy św. o godz: 17:00. Już dzisiaj zachęcamy wszystkich parafian: dzieci, młodzież i dorosłych, do licznego udziału w codziennej Mszy Świętej i w nabożeństwie różańcowym. Dzieci mogą codziennie po każdym różańcu ( oprócz niedziel) zbierać naklejki. Wśród tych co zbiorą powyżej 20 obrazków rozlosujemy nagrodę. Tych zaś, którym trudniej dotrzeć do kościoła, zachęcamy do wspólnej modlitwy różańcowej w kaplicach czy w domach.

5.W tym tygodniu wypada:

- I czwartek miesiąca, po Mszy św. o 17.00. wystawienie Najśw. Sakramentu, różaniec i modlitwy o powołania kapłańskie i zakonne.

- I piątek miesiąca- po Mszy św. o 17.00. wystawienie Najśw. Sakramentu, różaniec i Nab. do Serca Jezusa.Przypominamy dzieciom, które w maju przyjęły po raz pierwszy Komunię Świętą o podjętym zobowiązaniu obchodzenia 9 I piątków miesiąca. Początek spowiedzi od godziny 16:00.

- I sobota miesiąca- Nabożeństwo do MB Miedzeńskiej. Kolejne z cyklu miedzeńskich nabożeństw różańcowych. Tytułem V taj. różańca- Znalezienie Jezusa w Świątyni. Początek modlitwy o godz. 17.00. przy kaplicy objawienia Maryi, później procesja różańcowa do Sanktuarium, gdzie będzie adoracja Najświętszego Sakramentu i możliwość spowiedzi. Na zakończenie będzie sprawowana Msza św. w intencjach obecnych na nabożeństwie i tych złożonych do skrzynki przy wyjściu z kościoła. ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU W TEJ MODLITWIE.

- za tydzień I niedz. miesiąca Nab. Adoracyjne razem z różańcem po Mszy św. o 17.00.Ofiary z tacy I niedzieli października są przeznaczone na dzieła charytatywne Caritas.

6. Za tydzień Msza św. o godz 9.00. będzie ofiarowana w int. Ojczyzny. Została zamówiona przez NSZZ Rolników Indywidualnych "Solidarność". Zostanie również odsłonięta tablica ufundowana przez Związek, upamiętniająca 100 - lecie odzyskania przez naszą Ojczyznę Niepodległości.

7. Zapraszamy wszystkie chętne dzieci i młodszą młodzież z naszej parafii oraz ich rodziców na spotkanie organizacyjne scholi parafialnej 6 października 2018r. (sobota) o godz. 10.00 do Domu Pielgrzyma.

8.   Zauważmy również i weźmy tygodnik "Niedziela".

Najnowsze zdjęcie

Msze Święte

Niedziele i święta:
900, 1130, 1700
1015 - kaplica w Wólce Miedzyńskiej
1430 - kaplica w Międzylesiu
 
Dni powszednie:
700, 1700,
(700, 1800
w sezonie wiosenno-letnim).

 

Kontakt

Parafia Rzymskokatolicka
p.w. Zwiastowania NMP
ul. Kościelna 1
07-106 Miedzna
tel.: +48256918347
email: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
Copyright © Parafia ZNMP w Miedznie. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Oparte o Joomla!, Afterburner i JoomGallery.