XXIII Niedziela Zwykła - 9 IX 2018

1. W dzisiejszą niedzielę 9.09. przeżywamy Uroczystość Odpustową Narodzenia NMP. Główna Msza Święta o godzinie 12:00. Przewodniczył jej będzie i Słowo Boże wygłosiJ.E. Ks. Bp. Senior Antonii Dydycz.. Zachęcamy do uczczenia naszej Miedzeńskiej MB Pocieszenia przez spotkanie w Komunii Świętej Jej Syna Chrystusa, wtedy ten dzień będzie w pełni Świętem Rodziny Kościoła.

Dziękujemy Wszystkim zaangażowanym w przygotowanie tej Odpustowej Uroczystości. Bóg zapłać Paniom, które upiekły ciasto dla pielgrzymów.

2. Dziękujemy naszym Parafianom, którzy przyjęli do swoich domów Pielgrzymów idących z Drohiczyna do Loretto. Niech Maryja nasza Patronka za ten czyn miłosierdzia wyprasza Wam potrzebne łaski.

3. Dzisiaj rozpoczynamy VIII Tydzień Wychowania pod hasłem „ W poszukiwaniu drogi”. W tym tygodniu będziemy szczególnie modlili się do MB Miedzeńskiej za rodziców, wychowawców, dzieci i młodzież.

4.W czwartek – 13.09. po Mszy św. wieczornej odbędzie się spotkanie Wspólnoty Przyjaciół Oblubieńca. Zapraszamy wszystkich chętnych do codziennego życia Pismem Świętego i dzielenia nim we Wspólnocie. Zapraszamy wszystkich chętnych, nie tylko te osoby, które uczestniczyły w Seminarium Odnowy Wiary.

6. Dziękujemy za dzisiejsze ofiary na tacę. Zauważmy i weźmy tygodnik "Niedziela".

Najnowsze zdjęcie

Msze Święte

Niedziele i święta:
900, 1130, 1700
1015 - kaplica w Wólce Miedzyńskiej
1430 - kaplica w Międzylesiu
 
Dni powszednie:
700, 1700,
(700, 1800
w sezonie wiosenno-letnim).

 

Kontakt

Parafia Rzymskokatolicka
p.w. Zwiastowania NMP
ul. Kościelna 1
07-106 Miedzna
tel.: +48256918347
email: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
Copyright © Parafia ZNMP w Miedznie. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Oparte o Joomla!, Afterburner i JoomGallery.