Intencje mszalne od 14 do 20 X 2019
PONIEDZIAŁEK – 14 października
7:00 Za zm. Martę i Bogusława Supeł (Gregorianka 14) Syn z rodziną
7:00 Za zm. Annę Kowalską Rodzina Powierżów
17:00 Za zm. Ryszarda Ostrowskiego Sąsiedzi
17:00 Za zm. Eugeniusza i Wandę Gago Rodzina Gmitrów
Poza parafią: Za zm. Zofię Onaszkiewicz Sąsiedzi
WTOREK – 15 października
7:00 Za zm. Martę i Bogusława Supeł (Gregorianka 15) Syn z rodziną
7:00 Za zm. Annę Kowalską Rodzina Filipków
17:00 Za zm. Jadwigę Bzowską z racji imienin oraz zm. Jerzego Bzowskiego Córka Teresa z rodziną
17:00 Za zm. Jadwigę Żeleźnicką z racji imienin Dorota i Jacek Piotrowscy
Poza parafią: Za zm. Zofię Onaszkiewicz Koło Przyjaciół Radia Maryja
ŚRODA – 16 października
7:00 Za zm. Martę i Bogusława Supeł (Gregorianka 16) Syn z rodziną
7:00 Za zm. Annę Kowalską Pani Teresa
17:00 Za zm. Zdzisława i Halinę Ołtusek oraz Jana Owsiankę Rodzina
17:00 Za zm. Dziękczynno – błagalna do Matki Bożej Miedzeńskiej z prośbą o zdrowie i Boże błogosławieństwo dla dzieci i ich rodzin Rodzice
Poza parafią: Za zm. Zofię Onaszkiewicz Zbigniew Onaszkiewicz z rodziną
CZWARTEK – 17 października
7:00 Za zm. Martę i Bogusława Supeł (Gregorianka 17) Syn z rodziną
7:00 Za zm. Annę Kowalską Rodzina Rumockich
17:00 Za zm. Zdzisławę Cholewę Syn Karol z rodziną
17:00 Za zm. Wandę, Pawła oraz dziadków Syn Andrzej
Poza parafią: Za zm. Zofię Onaszkiewicz Rodzina Pogorzelskich
PIĄTEK – 18 października
7:00 Za zm. Martę i Bogusława Supeł (Gregorianka 18) Syn z rodziną
7:00 Za zm. z rodziny Nieskórskich: Wiktorię, Kazimierza, Stanisława, Zdzisława, Henryka, Kazimierza oraz Ludwika Maria Majtczuk
17:00 Za zm. Łukasza Batorowicza z racji imienin Matka
17:00 Za zm. Zygmunta Madyjaka (3 r.) Żona z dziećmi
SOBOTA – 19 października
7:00 Za zm. Martę i Bogusława Supeł (Gregorianka 19) Syn z rodziną
7:00 Za zm. Stefanię Matusik (30 dz.) Rodzina
16:00 Ślub: Daria Kozłowska i Damian Ładosz
17:00 Dziękczynno – błagalna do Matki Bożej Miedzeńskiej o zdrowie i potrzebne łaski dla Małgorzaty z racji 18 rocznicy urodzin Rodzice
17:00 Za zm. Sabinę i Władysława Wakulicz, zmarłych dziadków oraz zm. z rodziny Wisłowskich Rodzina
NIEDZIELA – 20 października
9:00 Za zm. Elżbietę, Stanisława i Halinę Paderewskich Rodzina
11:30 Za zm. Mariana Nowoszewskiego (5 r.) Rodzina
17:00 Za zm. Martę i Bogusława Supeł (Gregorianka 20) Syn z rodziną