Dzień Papieski 2019

Dzień papieski to nie tylko kremówki, ale także inne towarzyszące temu dniu wydarzenia. 17 października uczniowie szkoły podstawowej im. Tadeusza Kościuszki w Miedznie wspólnie z pracownikami szkoły i zaproszonymi gośćmi wspominali postać św. Jana Pawła II.

Główną częścią obchodów był montaż słowno-muzycznego w wykonaniu dużej grupy uczniów z naszej szkoły. Udział wzięły w nim zarówno dzieci z  młodszych klas, jak również starsi koledzy z klas VI - VIII. Po obejrzeniu montażu miało miejsce podsumowanie dwóch konkursów. Pierwszy z nich dotyczył osoby św. Jana Pawła II i tegorocznego hasła Dnia Papieskiego "Wstańce, prace zostały nagrodzone na etapie diecezjalnym. Wręczenie nagród odbyło się 6 października 2019 roku w budynku organizatora – Muzeum w Bielsku Podlaskim Oddział Muzeum Podlaskiego w Białymstoku. Były to następujące osoby: Małgorzata Panufnik zajęła II miejsce, a Emilia Pankiewicz i Jakub Kozak otrzymali wyróżnienia. Wszystkie osoby, które wzięły udział w konkursie na etapie szkolnym zostały tego dnia nagrodzone. Tego dnia nagrodzono również osoby, które wzięły udział w "Konkursie na najpiękniejszy własnoręcznie zrobiony różaniec".

tekst ks. Bartosz Ojdana

Najnowsze zdjęcie

Msze Święte

Niedziele i święta:
900, 1130, 1700
1015 - kaplica w Wólce Miedzyńskiej
1430 - kaplica w Międzylesiu
 
Dni powszednie:
700, 1700,
(700, 1800
w sezonie wiosenno-letnim).

 

Kontakt

Parafia Rzymskokatolicka
p.w. Zwiastowania NMP
ul. Kościelna 1
07-106 Miedzna
tel.: +48256918347
email: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
Copyright © Parafia ZNMP w Miedznie. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Oparte o Joomla!, Afterburner i JoomGallery.