Integracja, integracja, integracja...

 

Początek każdego dzieła i każdej wspólnej pracy wiąże się z integracją. Takie wydarzenie nie tylko przeżyły dzieci ze scholi, młodzież z Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży, ale również liturgiczna służba ołtarza naszej parafii. Ci ostatni przeżyli swój wyjazd integracyjny 5 października, a naszym celem były Siedlce, gdzie odwiedziliśmy park trampolin oraz poczuliśmy zew rywalizacji grając
w kręgle. Zabawy i radości nie było końca, co z pewnością obrazują poniższe zdjęcia. Po takim wyjeździe o wiele łatwiej jest wejść w nowy rok formacji. Jednak najważniejszym owocem takich wyjazdów jest wielka szansa na poznanie drugiego człowieka. Po takim wyjeździe z pewnością praca
z ministrantami w naszej parafii będzie jeszcze owocniejsza.

ks. Bartosz Ojdana

 

 

 

 

 

 

Najnowsze zdjęcie

Msze Święte

Niedziele i święta:
900, 1130, 1700
1015 - kaplica w Wólce Miedzyńskiej
1430 - kaplica w Międzylesiu
 
Dni powszednie:
700, 1700,
(700, 1800
w sezonie wiosenno-letnim).

 

Kontakt

Parafia Rzymskokatolicka
p.w. Zwiastowania NMP
ul. Kościelna 1
07-106 Miedzna
tel.: +48256918347
email: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
Copyright © Parafia ZNMP w Miedznie. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Oparte o Joomla!, Afterburner i JoomGallery.