W zdrowym ciele zdrowy duch!

Nie od dziś wiadomo, że nasze samopoczucie ma również wpływ na jakość naszego życia duchowego. Dobrze o tym wiedząc duszpasterze naszej parafii, wraz z Panią katechetką - Panią Edytą, postanowili zorganizować spotkanie integracyjne dla dzieci i młodzieży ze scholi, służby liturgicznej oraz Katolickiego Stowarzyszenia z naszej parafii. Odbyło się ono 1 października i obejmowało zarówno wspólne zabawy, zajęcia z zumby a także wspólną eucharystię połączoną z pierwszym październikowym różańcem. W tym miejscu chcemy podziękować serdecznie Pani Joannie Michalskiej za przeprowadzenie zajęć z zumby i pomoc w organizacji tego wydarzenia.

Radość obecnych osób była tak duża, że z pewnością dołożymy wszelkich starań, aby takich spotkań było więcej!