Boża radość w Serpelicach

 

Już kolejny raz w Serpelicach odbyło się diecezjalne spotkanie młodzieży. Wśród ponad 1500 uczestników znaleźli się także podopieczni z naszej szkoły podstawowej im. Tadeusza Kościuszki w Miedznie. Tegoroczne spotkanie dla klas 7-8 szkół podstawowych oraz dla szkół średnich odbyło się pod hasłem: „Duch Pański spoczywa na Mnie, ponieważ namaścił i posłał Mnie…” (Łk 4,18).

Pierwszym etapem było spotkanie modlitewne w jednym z kościołów stacyjnych. Młodzież z dekanatu Węgrowskiego zgromadziła się w kościele pofranciszkańskim w Drohiczynie.

Drugi etap to spotkanie ewangelizacyjne połączone ze świadectwami osób biorących udział w Światowych Dniach Młodzieży. Jedną z osób dzielącą się doświadczeniem Kościoła Powszechnego był ks. Piotr Karwowski - były wikariusz naszej parafii. Dobrym przerywnikiem podczas słuchania świadectw były wspólne zabawy integracyjne oraz tańce przygotowane przez księży naszej diecezji.

Po wspólnej modlitwie, słuchaniu świadectw i integracji poprzez zabawę przyszedł czas na centralny punkt dnia, a więc na Eucharystia sprawowana pod przewodnictwem ks. bpa Piotra Sawczuka.

 

Najnowsze zdjęcie

Msze Święte

Niedziele i święta:
900, 1130, 1700
1015 - kaplica w Wólce Miedzyńskiej
1430 - kaplica w Międzylesiu
 
Dni powszednie:
700, 1700,
(700, 1800
w sezonie wiosenno-letnim).

 

Kontakt

Parafia Rzymskokatolicka
p.w. Zwiastowania NMP
ul. Kościelna 1
07-106 Miedzna
tel.: +48256918347
email: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
Copyright © Parafia ZNMP w Miedznie. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Oparte o Joomla!, Afterburner i JoomGallery.