Bal karnawałowy 2013

Tradycją parafii w Miedznie jest organizowanie balu karnawałowego dla dzieci. Członkowie Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży z zapałem i zaangażowaniem, już od świąt Bożego Narodzenia biorą się do pracy, aby zebrać środki na bal. W czasie świąt "kolędujemy" po domach, jak było to i w tym roku. A wszystko, aby móc sprawić radość i przyjemność "maluchom" w karnawale.

W tym roku 7 lutego w "tłusty czwartek", w czasie ferii także odbył się bal przebierańców. Rozpoczął się o godzinie 14:00 w naszym Domu Pielgrzyma krótkim przemówieniem Ks. Krzysztofa, który zachęcił dzieci do zabawy i przywitał rodziców. Po czym rozpoczęła się niesamowita zabawa prowadzona przez didżeja i młodzież KSM-u. Przybyło bardzo dużo dzieci, które wspaniale się bawiły tańcząc, biorąc udział w przeróżnych konkursach i zabawach, m.in: jedzeniu jabłka, tańcu na gazetach,... Lecz główną atrakcją było wybieranie Króla i Królowej Balu.

Rodzice mogli podziwiać swoje pociechy jak również przyłączyć się do zabawy. Dla wszystkich przygotowany był poczęstunek, więc każdy mógł zregenerować siły.

O 18:00 dzieci zmęczone i pełne wrażeń skończyły swój bal. A po godzinnej przerwie rozpoczął się czas dla starszej młodzieży, która też skorzystała z karnawału.

Mamy nadzieję, że wszyscy są zadowoleni i bawili się doskonale. Dziękujemy za przybycie rodzicom i ich dzieciom. Podziękowania należą się również Ks. Proboszczowi Andrzejowi Oleszczukowi za udostępnienie nam sali, Ks. Krzysztofowi Rzepczyńskiemu za dopilnowanie spraw organizacyjnych jak również sponsorom, a przede wszystkim firmie Topaz w Miedznie. Dziękujemy i zapraszamy za rok.

Barbara Gołębiewska

Najnowsze zdjęcie

Msze Święte

Niedziele i święta:
900, 1130, 1700
Dni powszednie:
700, 1700.
1015 - kaplica w Wólce Miedzyńskiej
1430 - kaplica w Międzylesiu

Kontakt

Parafia Rzymskokatolicka
p.w. Zwiastowania NMP
ul. Kościelna 1
07-106 Miedzna
tel.: +48256918347
email: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
Copyright © Parafia ZNMP w Miedznie. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Oparte o Joomla!, Afterburner i JoomGallery.